Активістам суспільства

1 декабря 2013 - Серж Ант

Початок статті тут.
 

 конкретика під посиланнями (клацнути на голубий шрифт)

Ця стаття адресована активістам політичних та неполітичних груп, на  перший погляд ідеї прості але, якщо вдуматись, то можуть дати значний ефект

Що на часі — реалізація влади в критичні моменти відбувається через силові структури тому важлива проста але чітка комунікація з спецназом як передовим інструментом владних маніпуляцій. Окрім того треба вимагати від лідерів фракцій та партій провести збори і прийняти рішення про беззаперечну підтримку у майбутніх зборах та/чи скликаннях ВР законопроекту про розформування підрозділів силових та правових структур які приймали чи будуть приймати участь у незаконних діях проти народу чи громадян. Це необхідно бо основна мотивація членів структур при підтриманні неправомірних рішень це боязнь бути звільненим зразу чи в порядку помсти начальником, який навіть при зміні влади, як правило, залишається. Отже якщо вони будуть знати що ймовірне майбутнє розформування усього підрозділу то при отриманні неконституційного наказу будуть мати додаткову мотивацію відмовитись від виконання або виконувати пасивно. Дуже важливо розтиражувати рекламу даного спільного рішення у держструктурах.

Друге що впливає на результат це знову ж таки простота сестра таланту особливо для східних областей і у цьому один з секретів успіху ПР на сході.

Тактично ж для результату необхідна побудова стратегії локального та всесвітнього харталу.

Стратегічно щоб не повторювались кризи  і в Україні і взагалі у світі необхідне усвідомлення потреби не просто впровадження існуючих стереотипів які вже не працюють а розуміння Нової інфократії. Однак, так як дана концепція може бути розтягнута в часі і проблемно її застосувати зверху вниз то в найближчій перспективі веб-проект планує створення автоматизованої та крахостійкої системи рейтингу та тесту формацій(тобто не лише людей чи суб'єктів а можливо й ширше). Тут мається на увазі що такі системи хоч і існують однак без їх інтеграції вони не можуть мати значного ефекту.

Давно вже треба вибрати представника-лідера з поміж опозиції від громади.

І на останок простий варіант виходу з кризи євромайдану -звичайно це не юридично але відповідає духу конституції а він пріоритетніший змісту. Необхідно провести референдум про перевибори парламенту, президента, і можливо уряду з включенням у опитування питання про залученням у процес перевиборів певної єврокомісії. Так як результати референдуму  матимуть не юридичні а політичні наслідки то референдум можна проводити і без згоди та допомоги влади, якщо вона не підтримає такий варіант,  знову ж таки із залученням або навіть під керівництвом певної єврокомісії.

 

Похожие статьи:

Закон и властьХартал

Закон и властьМодель управління організацією на прикладі ВОМ

НовостиСимволично - погибшие за волю - "Небесная сотня"

НовостиЗащитники режима отрубывали головы и снимали скальпы

Закон и властьГеография погибших на майданах

Проект УкраинаТактика войны на юго-востоке

Книга проектаКнига проекта UA v0.1 (10%)

НовостиЄвромайдан охоронятимуть 500 афганців та спецназівців

Закон и властьДо опозиції - "попитка №5"

Новости"За Януковича" вже померло 9 силовиків

НовостиУ Львові Євромайдан підпорядкував собі силовиків

НовостиЯнукович себя считал Иванушкой-царевичем

Added By Plugin From Parameter - 815300

Рейтинг: +2 Голосов: 2 2281 просмотр
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Рейтинг@Mail.ru

 

 

Get our toolbar!