Активістам суспільства - декілька ІДЕЙ

8 декабря 2013 - Серж Ант

З того що писав в попередній статті дві ідеї реалізуються правда трохи не так як треба.

  Треба підправити законопроект —   потрібно  законопроект про відставку не всього беркуту і не тільки беркуту а всіх підрозділів силових структур які були чи будуть задіяні у неконституційних діях. У законопроекті треба передбачити, що ті працівники, які відмовляться виконувати злочинні накази будуть не звільнені а переведені у інші підрозділи. Саме головне — розрекламувати, розтиражувати останню тезу. Тобто вимагати відставку  тих підрозділів навіть беркуту, які не були задіяні — несправедливо і не стратегічно з погляду психології рядових режиму.

  Стосовно бойкоту — треба чіткі списки в розрізі міст та продуктів і в першу чергу треба організувати бойкот банків які підтримують злочинців. Списки треба роздавати біля об'єктів і обов'язково зазначити "збережіть, скопіюйте та роздайте сусідам".

  Що найголовніше треба виступити, найкраще щоб це був Кличко, і заявити що кожна з партій опозиції ставить за пріоритет домогтися як службового так і судового покарання усіх причетних і в першу чергу суддів, до порушення прав людей. Обов'язково зазначити що покарання вони будуть вимагати зараз, через місяць, чи після виборів, але воно буде невідворотне. Останню тезу потрібно постійно тиражувати. Кличку старшому вартувало би активніше залучати Володимира Кличка до агітації як за кордоном, де його добре знають, так і серед силовиків.

 

Похожие статьи:

Закон и властьДо опозиції - "попитка №5"

Новости"За Януковича" вже померло 9 силовиків

НовостиЗащитники режима отрубывали головы и снимали скальпы

Added By Plugin From Parameter - 792883

Рейтинг: +2 Голосов: 2 2133 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Рейтинг@Mail.ru

 

 

Get our toolbar!