Як не заснути за кермом

18 ноября 2013 - Mamaj

Часта причина аварій, хоч, як правило(бо винуватець вже не може дати пояснення), в протокол записують:  "не справився з керуванням".

Я вважаю що більшість аварій стаються власне не через сон а повязані з сонними чи заторможеним  станом, тому пристрої що допомагають тримати голову вертикально не завжди допомагають. По тій же причині не рекомендую енергетики — від них ви не заснете, але реакція може бути неадекватною а сонливість ще більшою. Найчастіше пропонується зупинитися і перепочити чи поспати, однак якщо зупинятись менше ніж на 3 години то ефект може бути зворотній. Зупинитись і активно порухатись — допомагає, але не надовго, крім того це трата часу, тому кінцевий результат може також бути зворотній.

Хочу запропонувати свій дуже простий спосіб — мені допомагає. Не зупиняючись беретесь за кермо так як має бути (на 10 та 2 стрілці годинника) і ритмічно (через однакові проміжки) сильно стискаєте. Десь через 2 хвилини сон відійде. При потребі повторюєте знову. А ще, можете чергувати цей метод з пощипуванням, наприклад мочок вух.

 

 

 

Added By Plugin From Parameter - 646562

Рейтинг: +1 Голосов: 1 2172 просмотра
Комментарии (5)
Ярослав # 5 августа 2014 в 11:03 0
І все таки, один енергетик є) Екстракт модрини сибірської. Цікава штука - діє досить ефективно, проте без задіювання резервів організму. Правда, дія не довга - година-дві. Раджу спробувати!
Yuliia Green # 14 августа 2014 в 14:15 0
Дякую за гарну пораду. Треба запам*ятати!
Я вважаю, що вночі краще не їздити на далекі відстані..але якщо вже ніяк не можна перенести, то хоча б зупинятись на перепочинок..чи посапати вдень перед від*їздом.
Людмила Морошкина # 14 августа 2014 в 21:04 0
Хороший совет, чтобы не уснуть за рулем. Попробую предложить мужу Ваш совет. Я машину не вожу, а ему может пригодится
Андрей # 28 августа 2014 в 11:15 0
Все верно написано. Сон - лучшее лекарство от сна за рулем) Но при отсутствии возможности сна или другого водителя, считаю, что вполне можно воспользоваться энергетиком.
Людмила # 18 октября 2014 в 15:54 0
Как то пришлось ехать в машине на длинную дистанцию, но в качестве пассажира. Ехали примерно часов 16. Выезжали часа в 2 ночи. И естественно водитель хотел спать, но я ему давала уснуть. Мы постоянно разговаривали, шутили, вспоминали интересные смешные моменты из жизни. В принципе данный метод борьбы со сном за рулем сработал, мы благополучно доехали до места назначения. Ну, а если у Вас нет попутчика вроде меня, попробуйте применить способ из этой статьи.

Рейтинг@Mail.ru

 

 

Get our toolbar!