Запрошуем до співпраці в ІТ і реальному секторі

22 апреля 2020 - Zoro

 Запрошуємо в команду професіоналів і початківців(в такому випадку з великим ентузізізмом).
  Зразу попереджаю — як правило, оплата по факту. Якщо Ваша робота підійшла замовнику то ви отримаєте оплату по факту, якщо ні то це Вам враховується у майбутньому(проєкт криптогенерації на основі рівня професійності). В такому випадку гарантій оплати не надається бо це пов'язано з капіталізацією проєкту.
  Співпраця може бути різного рівня інтенсивності, від раз на рік до кожного дня. Головна умова співпраці — адекватний фідбек. Тобто, якщо Ви передумали щось робити то просто повідомляєте свій план на майбутнє і ми коректуємо співпрацю. Проєкт дуже важкий і широкий теоретично розвивається 20+, а практично 7+ років, тому не переживайте що він припиниться, але не сподівайтесь на швидку розкрутку. Проєкт інтегрований з соцпроєктом та планується максимальна інтеграція з консенсусними реєстрами. На жаль, наразі вікіпіддомен недоступний, але можете почитати дещо на наших сайтах.
  Як вже натякалось, основа проєкту — оцінка фідбеку, тому можете не писати тут стандартні повідомлення. Напишіть свою думку на alfalan.org@gmail.com та вкажіть максимально свої засоби контакту(бо це також оцінка якості відповіді). Ми намагаємось ідентифікувати по фідбеку і не зберігати персональні дані, однак на всяк випадок — співпрацюючи Ви надаєте дозвіл на використання персональних даних.

Для фідбеку бажано заповнити анкету

Анкета учасника

Обовязкові поля позначено * , але повнота заповнення впливає на співпрацю...

 

 

Назвіться(інакше назва по ідентифікатору)
ідентифікатор *
додаткові ідентифікатори у порядку важливості для Вас
досвід *

Ваші застереження щодо проекту
додатково про вищеперелічене та взагалі
Введите код:

Added By Plugin From Parameter - 826663

Рейтинг: +1 Голосов: 1 4226 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Рейтинг@Mail.ru

 

 

Get our toolbar!