Веб-розробка

31 мая 2018 - Serg
Веб-розробка

Якщо ви виконавець чи замовник -- На жаль, нашу співпрацю важко оформити в рамках замовлення(хоч також можливі індивідуальні гібридні варіанти) бо суть проекту в тому, що оплата виконавцям надаватиметься чз призму рейтингів (в тч на фрілансах, але головно у внутрішній системі) та токенізації.
Сайт в різній мірі може залишатись ваш, але на спільному піддомені, а відносини, якщо не дійдемо до індивідуальної угоди, регулюватимуться в основній масі публічною угодою.
Вашу і нашу вигоду спрощено можна пояснити окрім банальних рекламних надходжень, спільного фінансування і тд... токенізацією активів матеріальних і нематеріальних.
Токенізація матеріальних активів вже проводиться на предстарті в рамках інших проектів інфо тут http://iqlan.net/Каталог - можете долучитись, якщо є бажання.
Юридично проекти будуть незалежні, щоб ваші ієрархія та рейтинг зберігався частково при проблемах з певними проектами, що необхідно враховувати в структурі проектів, особливо в Україні, хоч юрисдикція буде глобальна.
Тобто за свій сайт (активи та дії взагалі) ви отримаєте токени в залежності від їх ваги в системах(рейтинг/SEO).
Наприклад, за кожну вашу відповідь отримуєте + до рейтингу в залежності від змістовності, але це дрібниці у порівнянні з діями. Щоб отримувати рейтинг вам необхідно зареєструватись і повідомити адмінам зв'язані емейли. (За дієві зауваження та доробку по цих та інших наявних сайтах також можлива оплата згідно рейтингу. )
нова реєстрація http://w.iqlan.net/in
стара реєстрація http://alfalan.org/login
Мультиакаунти дозволені, але не бажані. 
Хоч юридичні нюанси будуть в угоді, на жаль нюанси системи відкриватимуться вам по мірі росту вашої ваги в ній.
Через те, що процес створення вами сайту може бути різний і ви можете його викладати по різному та можемо почати зараз або можемо дочекатись узгоджень. Практика показує що узгодження не мають значного значення допоки ніхто нічого не віддав і не отримав, у порівнянні з бажанням людей щось робити. Тобто при токенізації вашого сайту важливий в кінцевому результаті сайт і обидві сторони можуть відмовитись і тоді сайт ви зможете поставити іншому домені.
Якщо готові почати то повідомте ваші думки, концепцію по сайту, тут також можливі декілька варіантів -- чи ви хочете робити своє чи в якійсь мірі керуватись загальними концепціями.
Прохання відповідати на iqlan.net@gmail.com

Похожие статьи:

Резюме проектаРезюме проекта v1.1

Книга проектаКнига проекта RU v0.1(8%)

Резюме проектаПредложение по работе

Резюме проектаСтартаперам та шукачам

Added By Plugin From Parameter - 811442

Рейтинг: 0 Голосов: 0 27169 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Рейтинг@Mail.ru

 

 

Get our toolbar!