Резюме проекта v1.1UA

27 октября 2013 - Zoro

У зв'язку з широтою питання версії резюме можуть відрізнятися  зачепленими областях, тому радимо переглянути старі версії.

Суть проекту — система взаємовідносин, що включає і об'єднує (але що не обмежує себе цим) системи співтовариств взаємодопомоги, взаєморозвитку, фрілансинга, навчання, кооперації, взаємообміну, транспортної і туристичної логістики і так далі

Концептуальним ядром системи є принципи, викладені у розділі-статті "Нова демократія. Інфократія".

Важливо розуміти що цей  інтернет-проект, як і проекти реального сектора є лише проекціями загального проекту на інтернет або на інший конкретний сектор. Основна система проектів буде відкрита і не прибуткова (але можуть підтримуватися і прибуткові системи), інтерес і вигода творців, виконавців формуються на тих же умовах що і будь-якого юзера. Це забезпечується складною стратегією обліку і взаємовідносин між репутацією, роботою, грошима і так далі.

Взагалі проект не матиме обмежень і може торкатися будь-яких сфер життя, але пріоритет буде структурований по вектору позитивності.

 Цілі проекту :

1. Створення, для кожного учасника, глобальної дружньої мережі людей або ширше — суб'єктів і навіть об'єктів(як правило незнайомих).

Ми виходимо з того, що позитивних людей менше, але все таки їх багато, проте в усіх сферах  і територіях шукати кожному проблематично через що доводиться стикатися з незручним середовищем, що гасить потенціал розвитку.

2. Впровадження принципів нової демократії від низу до верху, а де дозволить самосвідомість еліти зверху вниз, що  різко поліпшить відповідні політичні системи.

3. Поступове зменшення впливу грошей і, що більш важливе, зменшення оцінки непродуктивної праці.

 4. Допомога існуючим позитивним проектам. Ми дотримуємося екопринципу, що доцільніше поліпшити існуюче, чим створювати нове.

Існують багато співтовариств, структурованих на основі ділової та інформаційної активності спільників, при цьому навіть найпотужніші проекти ранжують користувачів примітивно. Проект alfalan.org розпочав реалізацію мережі структурованої по різних аспектах поняття позитивності. Причому принципи ранжування сплановані як взаємозв'язані та складніші від будь-яких реалізованих. Технічні деталі не викладені щоб уникнути передчасного клонування однак основною концепцією можна вважати принцип раннього ранжування.
Заплановано все так щоб проект міг бути реалізований при будь якому фінансуванні чи навіть без нього хоч і повільніше. Тобто залучення трудових та інших ресурсів планується на основі тендерів у самому ж проекті — від безкоштовного до платного залучення. Разом з тим,  при достатній кількості людей в проекті запланована автоматизована емісія репутації яка подібно до концепції біткойн дозволить розвиватись самому сайту та залученим проектам навіть без грошей, але на позитивній, а не енергозатратній основі. Проект можна сприймати як відкриту множину позитивних концепцій.
Наприклад: освіта — стимулювання  на основі концепцій "банку часу" та есперанто, транспорт — спільні посилки, відповідальне підприємництво — інформаційна та інша допомога позитивним підприємствам  на основі  ранжування і т.п.

Added By Plugin From Parameter - 793637

Рейтинг: +1 Голосов: 1 2208 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Рейтинг@Mail.ru

 

 

Get our toolbar!