Кооператив MLM

24 мая 2018 - Serg

Одним з головних драйверів для розширення будь-якого проекту може стати запуск у пулі з e-sprava. Головною його відмінністю від  iqlan.net є орієнтація в основному на реальний сектор. Однак цей проект вже працює практично з  2016р. І набирає потужність — в 2016 році ця спілка кооперативів обробляла вже біля 500га. E-sprava не є звичною МЛМ хоч також використовує реферальну систему. Фактично це є кооператив МЛМ і основна зацікавленість не у продавцях і покупцях, а у підприємцях. Тобто пропозиція цікава для людей, які мають малий чи великий бізнес і зацікавлені у пошуку клієнтів, партнерів та що головне розширеного та автоматизованого ринку збуту. Хоч займатись цим МЛМ можуть будь-які люди в т.ч. і студенти.

Ви можете зареєструватись та залучати рефералів прямо зараз – для цього не потрібно ніяких коштів.  А для роботи мережі необхідна лише мінімальна фінансова активність у розмірі  біля 4USD, і це логічно необхідно, щоб не плодились пусті логіни.

Реєструючись по даному посиланню e-sprava і вказавши при реєстрації цей тел. 380679575157 або телефон реферала під ним. Ви додатково отримаєте підвищений рейтинг у системі iqlan.net. 

Основною принциповою відмінністю e-sprava від інших МЛМ є можливість входу підприємців зі своїми товарними позиціями. Таким чином, ці підприємці можуть отримати автоматизоване збільшення продажів у геометричній прогресії доклавши мінімум зусиль і лише  в основному на початку запуску.

Замість рейтингової системи iqlan, яку ми спланували, e-sprava використовує простіший показник — КТУ(Коефіцієнт трудової участі) і в деяких випадках це може бути практичніше.

Надалі iqlan створить систему інтеграції подібних до цього проектів за допомогою автоматизації співпраці на різних рівнях складності. На вищих рівнях, при взаємній згоді керівництва проектів, це буде глибша співпраця.

Підключення до e-sprava дозволить нам та іншим, в т.ч. вашим проектам, перенаправити та автоматизувати більшість роботи з реальним сектором через наявні та перспективні засоби проектів e-sprava. І тому ми зможемо сконцентруватись на інтеграції реального та віртуального сектору та вже існуючих проектів та менше відволікатись на запуск своїх проектів нижнього рівня.

Також відмінність у залученні клієнтів автоматично викликає наступну важливу перевагу над іншими МЛМ – товарне наповнення.  У каталозі вже є сотні, а можуть бути й млн. товарів. Схема Вашої роботи з цими та іншими товарами може бути проста. Наприклад, роздрукуйте цю чи іншу рекламу з iqlan.net(чи скопіюйте та впишіть свій телефон — для реєстрації рефералом потрібен лише він), та роздайте потенційним зацікавленим покупцям, продавцям чи підприємцям. Після незначного початкового зусилля Ви можете отримати постійне та значне джерело доходу. Завдяки реферальній,  деревоподібній МЛМ-системі нарахування відсотків з роботи вашої мережі, вони можуть бути міліонними, навіть, якщо безпосередньо Ви залучите лише пару активних рефералів.

 

Added By Plugin From Parameter - 788830

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Рейтинг@Mail.ru

 

 

Get our toolbar!