1% володіє половиною! Вирішення проблеми.

27 апреля 2020 - Zoro

  Як відомо, малий відсоток людей володіє більшістю багатсв. Насправді це співвідношення можна змінити не застосовуючи регуляторних механізмів. Це можна зробити, доки значна частина ваги багатств знаходиться в фінансовому секторі. Вже давно склались передумови для зменшення впливу фінсектора. Однак зміни наразі малопомітні. Маркером змін може бути динаміка капіталізації криптовалют. Криптовалюти також, в основному, можна віднести до фінсектора. Як це часто буває, перед обвалом якогось ринку відбувається його роздування.

   Це може відбутись впродовж 10 чи 100 років, але вже зараз можна вплинути на цей процес.

  Критерієм систем, які можуть суттєво вплинути на фінансовий сектор має бути відсутність обмеження на розмір емісії. Такі обмеження закладаються ініціаторами для збільшення своєї ваги у майбутньому при розкрутці проекту. Це ж робить системи незначними. Однак ніби ж головне навіть не у цьому, а у методах емісії, та колі суб'єктів що приймають рішенюня про емісі? І нам так здавалось довгий час. Насправді, приходимо до висновку, що емісія непотрібна взагалі!!! Це може бути ілюстрацією діалектики переходу між  безмежністю та нулем!

  Ми звикли що ресурсам необхідне накопичення, і природно, що перенесли цей стереотип на гроші. Але питання, чи потрібна фінансам функція накопичення, насправді не таке ж риторичне.

  Воно входить в сферу питання, чи потрібні фінанси взагалі. Насправді, в діапазоні 10-100 років ми побачимо, що непотрібні. Але наблизити та використати цю можливість ми можемо вже найближчим часом.

  Уявіть систему, що використовує будь-які процесори включно з інтеграцією задіяних при цьому людей чи навіть будь-яких суб'єктів. Можливість комбінацій, групування та створення суб'єктів чи так званого гібридного інтелекту зробить накопичення непотрібними. Насправді, все не так просто. Мова йде про заміну функції накопичення функцією оцінки. Це застосовувалось в стосунках людей і раніше однак впиралось в адекватність та швидкість і тому ставало недоцільним. З розвитком технологій  гроші стануть непотрібним спрощенням процесу оцінки, яке його спотворює. Помилки в оцінці стануть менш суттєвими за недоліки грошей.

І головне — для використання цієї концепції не потрібні вкладати Ваші кошти. Кошти втрачатимуть вагу з розвитком цієї концепції. Для цього потрібна лише участь значного відсотка населення. Гроші  потрібні лише до моменту домінування даної концепції яке настане з нами чи без нас.

і головне питання:

Чи хочете Ви щоб це було з Вами?!

Деталі будуть...

 

 

 

 

Added By Plugin From Parameter - 826662

Рейтинг: +1 Голосов: 1 18380 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Рейтинг@Mail.ru

 

 

Get our toolbar!