Особливості роботи з гугл-диском

20 ноября 2017 - m31

 Коротко про користування гугл-диском додаватиму тут.

 
Що здивувало: на гуглдиску папкам можна давати однакові імена, навіть якщо вони в одному каталозі.
Окрім неоцінених можливостей, це призводить до злиття папок при архівуванні і до інших подібних проблем.
При скачуванні папок з файлами більше 100 мегабайт були й наступні проблеми:
При скачуванні з гуглдиску, коли в скачуваних папках містились великі файли, створювався неповний архів. Зазвичай створювався архів з найбільшими файлами, або видавалась помилка створення архіву. Нажаль ці проблеми не пропали і після переходу на платний тариф.
Уникнути ці проблеми вдавалось, скачуючи спочатку великі файли, а потім разом все решта.
Щоб отримати список файлів у порядку спадання обєму на "Мій диск" можна клацнути на оцінку використовуваного обєму (в лівому нижньому куті) або drive.google.com/drive/quota
 При перетягуванні з чужих гуглдисків ви отримуєте ярлик і усі дані під ним можуть пропасти при певних діях власника. Для файлів доступне меню "скопіювати", а для папок ні. Скопійовані таким чином у власну папку файли вже не звязані з попереднім власником. Певно гугл не надав такої можливості для папок щоб обмежити можливості для розростання обєму даних. Однак такий стан речей зручний, коли ви хочете надати папки на обробку сторонній особі, а потім закрити доступ. Звичайно, бажано зберегти копію.
 Таким чином, якщо ви хочете обробити папки, але зберегти попередню копію, можна спробувати комбінований варіант. Папки з великими файлами переносити вручну чз гуглдиск, використовуючи меню "скопіювати". Звичайно можна запутатись, тому бажано зробити скріншоти структури папок гуглдиску. А решту папок малого обєму копіювати всі разом (віднявши непотрібні з допомогою "Ctrl") на проміжний негуглівський диск і там зберегти чи обробляти.
Звичайно якщо є доступ до аккаунту то краще робити перенесення даних через синхронізацію. В цьому випадку таких проблем я не помітив.
 

Added By Plugin From Parameter - 792885

Рейтинг: +1 Голосов: 1 1166 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Рейтинг@Mail.ru

 

 

Get our toolbar!